menuordersearch
dadjobook.ir

قیمت و خرید کتاب جدول ضرب ,

کتاب جدول ضرب
instagram
 کتاب جدول ضرب - dadjobook.ir
تصاویر
بیشتر
کتاب جدول ضرب
(3)
(0)
۹۷۸۶۰۰۵۶۴۴۸۵۲ زهرا جعفری. مرضیه فردوسیان. خیری النساء غفرانی
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
۹۷۸۶۰۰۵۶۴۴۸۵۲ زهرا جعفری. مرضیه فردوسیان. خیری النساء غفرانی
گارانتی کالا:
درصورت هرگونه پارگی یا شکاف شدید از 10 صفحه بیشتر تعویض خواهیم کرد.
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
30,000 تومان
مقدمه ای از کتاب
تقدیم با عشق به تمامی گل‌‌‌‌های سرزمین زیبایم
خداوند بزرگ را شاکریم که توفیق خدمت به عزیزان کشور را نصیبمان کرد و به ما این فرصت را عملا نمود تا خدمتگزار این نوگلان باشیم. همان طور که می‌دانیم هرانسانی که روی کره ی زمین مشغول زندگی است، مستقیم و یا غیر مستقیم از علم ریاضی بهره می‌گیرد. ریاضیات با زندگی ما و به طور کلی با جهان اطراف ما عجین شده است و یکی از کلید‌‌‌‌های اصلی در ک جهان محسوب می‌شود. ر طبیعت با زبان "ریاضیات " سخن می‌گوید، آموزش در دوره ابتدایی از اهمیت خاصی برخوردار است و در شیوه‌‌‌‌های آموزشی جدید، همه ی موضوعات درسی از جمله ضرب بایستی به صورت کاملا مفهومی آموزش داده شود تا دانش آموز خودش به صورت عملی به این باور برسد که ۸=۴×۲ .
ضرب به عنوان یکی از مباحث ریاضی پایه سوم و یادگیری آن توسط دانش آموزان حائز اهمیت خاصی است. به طوری که اگر دانش آموزی مفهوم آن را خوب نیاموزد، در بحث‌‌‌‌های بعدی ریاضی با مشکل مواجه خواهد شد.
متداول ترین روش‌‌‌‌های آموزشی مفهومی ضرب:
۱. روش دسته بندی کردن اشکال و درست کردن مجموعه
۲. روش جمع‌‌‌‌های تکراری
٣. روش چند تا چندتا ( الگو )
۴. روش محور اعداد
در این مجموعه سعی شده است که با استفاده از تمامی روش‌‌‌‌های گفته شده به آموزش مفهومی ضرب پرداخته تا به این بهانه دانش آموزان را علاقه مند نماییم. ما سعی کردیم که مطالب ضرب را به صورت قدم به قدم و با شیوه‌‌‌‌های خلاق آموزش داده و تکرار و تمرین هر ضرب را به صورت سرگرمی هایکودکانه طراحی نماییم،تا دانش آموزان را از کسالت ناشی از تکرار‌‌‌‌های بی فایده دور کرده و او را علاقه مند به انجام تمرینات نماییم.
در پایان بر خود واجب می‌دانیم تا از همکاری صمیمانه و تلاش‌‌‌‌های صادقانه ی مدیریت محترم انتشارات جناب آقای حبیبی که ایده ی اولیه ی این طرح را در ذهن ما به وجود آوردند و سرکار خانم مولایی به پاس زحماتی که برای اجرای طرح متقبل شده اند، نهایت سپاس و قدر دانی را نماییم.
نمودار تغییر قیمت
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر